Budoucnost hydrauliky začíná

Connected Hydraulics násobí výkon a inteligenci moderních hydraulických systémů Bosch Rexroth, boří tak hranice a odhaluje nové obzory z hlediska výkonu, funkčnosti a životnosti.

Ovládáme sílu a kroutící moment

Důvěřujte společnosti Bosch Rexroth, firmě, která spojuje znalosti fyzikální podstaty hydrauliky s novým přístupem k tomu, jak hydraulika může splnit nové požadavky: prudký vzestup používání nových technologií radikáně rozšiřuje možnosti, jak hydraulika může uspokojit vzrůstající požadavky průmyslu.

Základní zákony fyziky určují to, jak hydraulika funguje. Jsou výchozím bodem, ne omezením. Connected Hydraulics jde za tyto hranice, aby splnila požadavky průmyslu.

plus
plus
plus

Úspěšné aplikace

Vysoce výkonné vytlačovací lisy, které pracují v nepřetržitém provozu. Korečková rypadla, pracující s maximální produktivitou. Moderní, vysoce přesné obráběcí stroje. Výkon a sofistikace hydrauliky umožňuje velkou konkurenční schopnost ve všech průmyslových odvětví.

Zjednodušte Váš engineering

Propojte virtuální svět s reálným světem pomocí simulačních nástrojů. Využijte rozsáhlé znalosti Bosch Rexroth v oblasti fyziky a systémových aplikací. Zjednodušte proces návrhu stroje za pomocí virtuálních prototypů a testování sofistikovaných hydraulických systémů za účelem dosažení plně optimalizovaného řešení před vlastní výrobou stroje.

Více informací. »

Zrychlete uvádění do provozu

Nová hydraulická řízení a elektrohydraulické systémy zvyšují užitné vlastnosti hydrauliky. On-line konfigurátory zrychlují a zjednodušují projektování komplexních systémů jako jsou hydraulické agregáty. Produkty jako systém pohonů čerpadel s proměnlivými otáčkami Sytronix potvrzují, jak se elektrické pohony a hydraulika propojují s cílem dosažení vysoké efektivity. A nová kompaktní hydraulika nabízí modulární řešení pro řadu rozličných aplikací.

Více informací. »
plus
plus
plus
plus

Zrychlete uvádění do provozu

Naše portfolio Connected Hydraulics zahrnuje elektrohydraulické systémy „Plug and Play“ jako např. naše servohydraulické osy, které jsou dokonale přizpůsobeny pro specifické požadavky strojů, a je možné je snadno propojit do automatizační architektury.

Zvyšte produktivitu vašich zařízení

Connected Hydraulics přispívá ke snižování spotřeby energie, zlepšuje preventivní údržbu, zvyšuje flexibilitu a minimalizuje odstávky strojů. To zvyšuje produktivitu vašich zařízení.

Inteligentní, propojitelnou hydrauliku je možné snadno integrovat do nadřazených úrovní řízení podniků na bázi Industry 4.0. Bosch Rexroth spojuje vlastní zkušenosti jak z hydrauliky, tak z řízení pohybu a poskytuje tím maximální flexibilitu a novou úroveň produktivity v automatizaci výroby.


pQ—Hydraulics blog »
plus

Využijte cloudové uložiště

Connected Hydraulics změní průmyslové závody. Stroje a výrobní linky vybavené inteligentní hydraulikou budou efektivně a otevřeně sdílet data v reálném čase. To vše přinese další možnosti jako vzdálenou správu a prediktivní údržbu.

Přínos: Delší životnost a kratší odstávky strojů, maximální návratnost investic.

pQ—Hydraulics blog »

Omezte prostoje

Connected Hydraulics pohony a komponenty umožňují monitorování stavů, prediktivní údržbu a poskytují kompatibilitu s konceptem Industry 4.0. Inteligentní senzory, řízení a pohony tvoří základ komplexní prediktivní analýzy.

Se servisním online diagnostickým nástrojem ODiN (Online Diagnostic Network) se stává monitorování stavu zařízení výkonnějším, spolehlivějším, efektivnějším a hospodárnějším než kdy dříve. ODiN poskyuje přesný přehled aktuálního stavu vašich zařízení a systémů. Rychle samostatně provádí analýzy a udržuje úplnou kontrolu nad vašimi procesními daty.

Více informací zde »

IoT-Gateway

Rozšiřte prediktivní údržbu globálně: Použijte IoT-Gateway k propojení cloudového uložiště s prostředím Industry 4.0. Toto vám umožní optimalizovat výrobní proces a minimalizovat prostoje napříč výrobními linkami a závody.

Více informací o IoT-Gateway »

Setkejte se s odboníky

Naši odborníci v oblasti hydrauliky tvoří pevný základ a hnací sílu Connected Hydraulics. Jsou připraveni být vašimi partnery a konzultanty u projektů na bázi Industry 4.0.
Meet the Experts

Jiří Tlustoš

Meet the Experts

Vít Robenek

Spojte se s námi

Chcete zjistit, jak je možné využít Connected Hydraulics pro vaše projekty? Spojte se s námi, rádi vám pomůžeme.

všechna pole jsou povinná