Przyszłość hydrauliki zaczyna się teraz

Connected Hydraulics wykorzystuje moc i inteligencję zaawansowanych rozwiązań z zakresu hydrauliki przemysłowej firmy Bosch Rexroth i wyznacza nowe standardy wydajności, funkcjonalności i trwałości.

Wprawiamy w ruch — Perfekcyjne sterowanie siłą i momentem obrotowym

Zaufaj wiedzy specjalistów firmy Bosch Rexroth w zakresie fizyki płynów połączonej z nowymi rozwiązaniami w zakresie hydrauliki przemysłowej, które umożliwiają wyjście naprzeciw nowym potrzebom rynkowym. Wykorzystanie inteligentnych technologii znacznie zwiększa możliwości spełniania przez hydraulikę najsurowszych wymagań procesów produkcyjnych.

Hydrauliką rządzą podstawowe prawa fizyki. Są one punktem wyjścia, nie są ograniczeniami, ale fundamentami. Connected Hydraulics pozwala na wyjście poza te prawa i dokonanie rzeczy, które są niemożliwe przy użyciu samej hydrauliki, a tym samym umożliwia lepsze zaspokajanie potrzeb przemysłu.

plus
plus
plus

Sprawdzona moc

Wydajne prasy hydrauliczne pracujące bez przerwy całą dobę. Koparki kołowe urabiające z maksymalną wydajnością. Zaawansowane ultraprecyzyjne obrabiarki. W tych i wielu innych zastosowaniach przemysłowych wydajne i wysoce zaawansowane technologicznie systemy hydrauliczne umożliwiają naszym klientom uzyskanie pozycji konkurencyjnej w danej branży.

Uproszczenie procesu projektowania

Narzędzia do symulacji, wykorzystujące głęboką znajomość fizyki płynów oraz wydajność systemów firmy Bosch Rexroth, pozwalają na połączenie świata wirtualnego z realnym. Wirtualne konstruowanie i testowanie inteligentnych systemów hydraulicznych pozwala na uproszczenie procesu projektowania oraz pełną optymalizacją konstrukcji jeszcze przed faktycznym wytworzeniem elementów.

Więcej informacji o narzędziach
specjalistycznych »

Transformacja procesu konstrukcji

Nowe układy sterowania hydrauliką i systemy elektrohydrauliczne pozwalają na zwiększenie korzyści wynikających z zastosowania hydrauliki. Cyfrowe narzędzia do konfiguracji umożliwiają szybkie i łatwe tworzenie skomplikowanych systemów, takich jak hydrauliczne jednostki napędowe. Produkty takie jak Sytronix — system napędu pomp silnikiem elektrycznym o regulowanych obrotach — pokazują możliwości zwiększenia sprawności w wyniku połączenia inteligentnych napędów elektrycznych i hydraulicznych. Nowe kompaktowe elementy hydrauliczne umożliwiają tworzenie modularnych rozwiązań dla wielu zastosowań.

Innowacyjne rozwiązania —
nasze najnowsze produkty z zakresu
hydrauliki przemysłowej »
plus
plus
plus
plus

Usprawnienie procesu instalacji

Nasza oferta Connected Hydraulics obejmuje systemy elektrohydrauliczne instalowane w trybie „podłącz i pracuj”. Nasza oś z serwocylindrem hydraulicznym nadaje się znakomicie do maszyn stawiających szczególne wymagania i umożliwia natychmiastowe podłączenie do sieci.

Maksymalizacja wydajności

Connected Hydraulics pozwala na zmniejszenie poboru energii, optymalizację procesu serwisowania prewencyjnego, zwiększenie elastyczności oraz wydajności, jak również maksymalne wydłużenie czasu pracy bez przestojów.

Inteligentna, usieciowiona hydraulika umożliwia bezproblemową integrację w sieciach horyzontalnych i wertykalnych w zakładach wykorzystujących koncepcję Przemysłu 4.0. Dzięki swojemu doświadczeniu zarówno w dziedzinie hydrauliki, jak i sterowania, firma Bosch Rexroth zapewnia maksymalną swobodę konfiguracji, elastyczność produkcji oraz gwarantuje niespotykany dotąd poziom wydajności.


Blog na temat hydrauliki »
plus

Wykorzystanie chmury

Connected Hydraulics oznacza transformację przedsiębiorstw przemysłowych. Maszyny i linie produkcyjne wyposażone w inteligentną hydraulikę będą się sprawnie komunikować przez otwarte protokoły, przekazując w czasie rzeczywistym dane dotyczące wydajności oraz umożliwiając m.in. zdalne monitorowanie i prewencyjne serwisowanie.

Pozwoli to na wydłużenie okresów eksploatacji maszyn, skrócenie przestojów oraz uzyskanie maksymalnego zwrotu z inwestycji.

Blog na temat hydrauliki »

Minimalizacja przestojów dzięki prewencyjnemu serwisowaniu

Napędy i komponenty Connected Hydraulics są gotowe do wykorzystania w procesach monitorowania parametrów pracy, prewencyjnego serwisowania oraz w Przemyśle 4.0. Inteligentne czujniki, układy sterowania i napędy umożliwiają kompleksowe analizy predykcyjne.

Dzięki pakietowi usług ODiN (sieć diagnostyki online) monitorowanie warunków staje się bardziej wydajne, niezawodne, sprawne i ekonomiczne niż kiedykolwiek przedtem. Pakiet ODiN umożliwia niezawodne prognozowanie na podstawie aktualnego stanu maszyn i systemów. Użytkownik może szybko przeprowadzać analizy we własnym zakresie, utrzymując pełną kontrolę nad swoimi danymi.

Dowiedź się więcej »

IoT-Gateway

Globalne serwisowanie prewencyjne: Użyj IoT-Gateway do połączenia ze środowiskami Przemysłu 4.0 za pośrednictwem chmury. Takie rozwiązanie umożliwia optymalizację procesu produkcji oraz minimalizację przestojów na wielu liniach produkcyjnych i w wielu zakładach.

Więcej informacji nt. produktu IoT-Gateway »

Kontakt z nami

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, jak można wykorzystać naszą ofertę Connected Hydraulics do rozwiązania różnych zadań w przemyśle, jesteśmy gotowi do wsparcia. Prosimy o kontakt jeszcze dzisiaj.

Wszystkie pola wymagane