Geleceğin Hidrolik Sistemleri

Connected Hydraulics, Bosch Rexroth'un ileri seviyedeki hidrolik teknolojisi gücünden ve kabiliyetlerinden yararlanarak sınırları aşacak ve sektörde performans, işlevsellik ve kullanım ömrü için yeni kriterler belirleyecek.

Güç ve Tork Kontrol Altında

Bosch Rexroth'un, temel hidrolik bilgisini yeni bakış açısıyla ele alarak hidrolik sistemleri yeni oluşan ihtiyaçları karşılayabilecek seviyeye getireceğine güvenin: Akıllı teknolojiler kullanarak ulaşılan çığır açan yenilikler ile hidroliğin her türlü endüstriyel gereksinimi karşılayabilme kabiliyetlerini iki katına çıkarır.

Hidroliğin çalışmasını temel fizik kanunları belirler. Bunlar sınırlar değil temel olan başlangıç noktalarıdır. Connected Hydraulics bu yasaların ötesine geçerek endüstrinin ihtiyaçlarına cevap verecektir.

plus
plus
plus

Uygulamalar ile
Kanıtlanmış Güç

24 saat durmadan çalışan yüksek performanslı çelik ekstrüzyon presi. Maksimum verimlilik için kazı yapan kepçeli harmanlayıcılar. Gelişmiş, ultra hassas takım tezgâhları. Bu ve daha birçok endüstriyel uygulamada, hidroliğin gücü ve gelişmişliği zorlu rekabet koşullarında endüstrilere yardımcı olur.

Tasarımınızı basitleştirin

Bosch Rexroth'un hidrolik fizik ve sistem performansı konusundaki derin anlayışından faydalanan simülasyon araçları ile sanal dünyayı gerçek dünyayla bir araya getirin. Tasarımınızı tam olarak optimize etmek amacıyla, gerçek bileşen imalatından önce akıllı hidrolik sistemleri oluşturup test ederek, tasarım zorluklarınızı basitleştirin.

Uzman araçlarla ilgili daha fazla bilgi »

Dönüşüm mühendisliği

Yeni hidrolik kontrol sistemleri ve elektro-hidrolik sistemler, hidroliğin değerini artırıyor. Dijital tasarım üreticileri hidrolik güç üniteleri gibi karmaşık sistemleri daha hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilir. Sytronix değişken hızlı pompa tahrik sistemi gibi ürünler, elektrikli tahriklerin ve hidrolik sistemlerin yeni verimlilikler açısından nasıl akıllı şekilde bir araya geldiğini gösterir. Yeni kompakt hidrolikler çoklu uygulamalar için modüler bir çözüm sunar.

Yenilikler-en yeni
hidrolik sistemlerimiz »
plus
plus
plus
plus

Kurulumunuzu kolaylaştırın

Connected Hydraulics portföyümüz, servo-hidrolik eksen gibi gerçek "tak-kullan" elektro-hidrolik sistemleri içerir ve belirli makine gereksinimleri için mükemmel uygunluk sunacak ve otomasyon mimarileri ile kolayca bağlantı kuracak şekilde tasarlanmıştır.

Verimliliğinizi en üst düzeye çıkarın

Connected Hydraulics, enerji tüketimini azaltmaya, öngörülen bakımları geliştirmeye, esnekliği artırmaya ve makinenin çalışma süresini ve üretkenliğini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Endüstri 4.0 tesisleri için akıllı, ağa bağlı hidrolik, yatay ve düşey ağlara sorunsuz şekilde entegre olur. Bosch Rexroth, maksimum özgürlük, üretim esnekliği ve yeni otomasyon üretkenlik seviyeleri sunmak amacıyla hem hidrolik hem de hareket kontrolü konusundaki deneyimini bir araya getirir.


pQ—Hidrolik Blogu »
plus

Buluttan faydalanın

Ağa bağlı hidrolik sistemler sanayi girişimine yeni bir boyut kazandıracak. Akıllı hidrolik ile donatılmış makineler ve üretim hatları, etkili ve açık bir şekilde iletişim kurarak gerçek zamanlı performans verilerini paylaşacak ve uzaktan izleme ve önleyici bakım gibi destekleyici özellikleri destekleyecektir.

Sonuç: Daha uzun makine ömrü, daha az makine kesintisi ve maksimum yatırım getirisidir.

pQ—Hidrolik Bilimi Blogu »

Arıza süresini en aza indirin:
Öngörücü bakım

Connected Hydraulics tahrikler ve bileşenleri Durum İzleme, Önleyici Bakım ve Endüstri 4.0 için hazırdır. Akıllı sensörler, kontroller ve tahrikler kapsamlı Tahmin Analizleri için temel oluşturur.

Çevrimiçi Arıza Tespit Ağı (ODiN) hizmet paketi ile Durum İzleme, her zamankinden daha güçlü, güvenilir, verimli ve ekonomik hale gelir. ODiN, makinelerinizin ve sistemlerinizin mevcut "sağlık durumu" hakkında güvenilir tahminler yapmanızı sağlar. Analizleri kendiniz hızla gerçekleştirin ve verilerinizin kontrolünü tam olarak elinize alın.

Daha fazla bilgi için »

IoT-Gateway

Önleyici Bakımı Global Kapsamda Genişletin: Bulut aracılığıyla Endüstri 4.0 ortamlarına bağlanmak için IoT-Gateway'i kullanın. Bu, imalatınızı optimize etmenizi ve birden fazla üretim hattı ve tesislerde kesinti süresini en aza indirmenizi sağlar.

IoT-Gateway hakkında daha fazla bilgi »

Uzmanlarla tanışın

Dünya standartlarındaki hidrolik mühendislik uzmanlarımız, Connected Hydraulics arkasındaki sağlam temel ve itici gücü oluşturur. Endüstri 4.0 zorluklarınızı çözmek için sizinle görüşmeye ve birlikte çalışmaya hazırlar.
Meet the Experts

Rogelio Humberto Michel
Senior Manager Technical Back Office

Linkedin profile
Meet the Experts

Stefan Lehnert
Product Manager eBusiness & Digital User Experience

Linkedin profile
Meet the Experts

Janette Kothe
Technical Sales Support Industry 4.0

Linkedin profile
Meet the Experts

Martin Endres
Product Manager Electro-Hydraulic Drives (Motion Control)

Linkedin profile
Meet the Experts

Maurus Bien
Application Engineer Electrical Drives and Controls

Linkedin profile
Meet the Experts

Tammo Schwindt
Technical Sales Engineer Industry 4.0 Solutions

Linkedin profile
Meet the Experts

Torsten Kübert
Senior Sales Engineer Connected Hydraulics

Linkedin profile

Bizimle iletişime geçin

Connected Hydraulics kapsamındaki çözümlerimizle zorlu taleplerinize nasıl cevap verdiğimizi öğrenmek ister misiniz? Yardıma hazırız - bugün bize ulaşın.

Bütün alanlar doldurulmalıdır.